«Як я провів літо»: “Опозиційний блок” чекає і мовчить

Парадокс: партія має фракцію у Вінницькій обласній раді і у Вінницькій міськраді. До їхніх лав входять політики, які пройшли політичну школу Партії регіонів. До того ж ці люди мають досвід перемоги не в одній інформаційній битві. І зараз Вінницька організація Опозиційного блоку взагалі відсутня в інформаційному полі.

«Опозиціонери» залягли на дно, пішли у підпілля?

Давайте розбиратися. Таке враження, що вінницьких «опоблоківців» зовсім не цікавить власний піар, навіть у передвиборчий рік. Дивіться самі: сайта обласної організації немає. На центральному сайті Опозиційного блоку у розділі «Регіональні новини» будь-яка інформація про діяльність обласної організації відсутнія. А це багато про що говорить. При партійній заорганізованості, суворій звітності, про будь-які акції, чи заходи вінницькі «опозиціонери» інформацію не надають.

Далі. На офіційній сторінці Вінницької обласної організації Опозиційного блоку «Оппозиционный Блок. Винница» партійна інформація є.

Але фішка в тому, що майже уся інформація не місцева, а виходить з центрального партійного офісу. І головні ньюзмейкери цих повідомлень: «говорячі голови» Опозиційного блоку: Борис Колесніков, Наталія Королевська та Олександр Вілкул. Місцева інформація відсутня. Принаймні, її зовсім немає за серпень місяць.

Навіть стандартних поздоровлень з святами державними та релігійними. Навіть не вітає вінницький Опозиційний блок своїх однопартійців з ювілеями, усілякими професійними здобутками, чим системно зловживають їх колеги по політичному цеху на Вінниччині.

Повна інформаційна тиша… Про що це може говорити? Певні припущення зробити можна.

Перше: “Опозиційний блок” на Вінниччині активної діяльності не веде, сподіваючись на роботу центру та сталу мережу “гарантованих голосів”, якою вони в останнє успішно скористались на виборах 2015 року і зі скрипом, але пройшли до обласної ради.

Друге: депутати від “Опозиційного блоку”, а це особистості непересічні, не зацікавленні у висвітлені своєї діяльності. І теорія опозиціонерів зі “Свободи” про тісну співпрацю “БПП” з “ОБ” має право на життя.

Третє: партія є і вона активно працює. Але зовсім не інформує про свою діяльність.

Серед депутатів Вінницької обласної ради всі – колишні депутати від Партії регіонів.

Це: Тетяна Антонець, Петро Одарченко, Олег Олексієнко, Олександр Побережець, голова партії Сергій Чорноокий та скандальний Юрій Яремчук.

Не дивлячись на те, що ці люди відомі давно у політичному середовищі, у місцевих ЗМІ зазвичай фігурує лише Юрій Яремчук. Та й це з’являється після сесій облради, на більшості з яких Яремчук влаштовує невеликий скандал. Решта ж опоблоківців, якщо й фігурують у повідомленнях, то як депутати, що висловили свою думку у підтримку/не підтримку того чи іншого рішення.

Як стало відомо нашій редакції з власних джерел,у верхівці “Опозиційного блоку” в Києві є декілька груп впливу, які станом на сьогодні не визначили спільної позиції по кандидату в президенти та алгоритму роботи на виборах-2019 до Верховної Ради.

Перемовини йдуть складно з внутрішніми скандалами, тому скоріш за все ми побачимо активнісь опоблоківців у Вінниці лише після того, як з центра надійдуть остаточні рішення та інструкції.

В чому-чому, а от у чіткій партійній дисципліні в лавах екс-регіоналів сумніватись не доводиться, а надто у Вінницькій області під керівництвом Сергія Чорноокого.

Олена Семко

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net