Вінницький “птенец” Юлії Тимошенко звинуватив її зятя в зв’язках з Путіним з парламентської трибуни

Народний депутат України від «БПП» Іван Мельничук у перший день роботи сесії Верховної Ради звинуватив лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко у безпідставних пропусках важливих засідань і в униканні голосувань за ключові питання. І у спілкуванні її зятя, Артура Чечоткіна, з емісарами Путіна.

Іван Мельничук, який обрався у парламент по округу №14 у Вінницькій області, виступив 4 вересня виступив з трибуни зі звинуваченнями на адресу Тимошенко:

«Ми сьогодні знову розглядаємо дуже важливі законопроекти, і хочу звернути вашу увагу на те, що у нас знову в залі немає Юлії Володимирівни Тимошенко. Її не було, коли розглядали питання про посилення обороноздатності нашої країни, її не було, коли визнавали РФ агресором, її немає і зараз. Її не буде при розгляді будь-яких ключових питань», -сказав нардеп.

«Тому у мене питання до будь-якого члену фракції ( “Батьківщини”. – Ред.), Який ви можете передати Юлії Володимирівні. Перше: чому тільки в цьому році сім разів улюблений зять Юлії Володимирівни пан Чечоткін літав до Москви? І друге питання: про що він там спілкувався з емісарами Путіна», – заявив Іван Мельничук, додавши, що чекає відповіді від Тимошенко або в прямому ефірі, або в залі засідань.

Слід нагадати, що у 2010 році Івана Мельничука обрали до Вінницької обласної ради від партії «Батьківщина». У 2012 році він балотувався від «Батьківщини» по цьому ж округу у парламент. Тоді він програв регіоналу Віктору Жеребнюку. Згодом, у 2013 році Іван Мельничук, як депутат Вінницької облради та інші депутати фракції допомагали сину нинішнього президента Олексію Порошенку виграти довибори до обласної ради у Бершадському районі теж від «Батьківщини».

Після Революції Гідності обраний президент Петро Порошенко призначив Івана Мельничука головою Літинської РДА.

Майбутній Президент України Петро Порошенко, майбутній міністр Юрій Стець, впливовий нардеп Сергій Березенко, Іван Мельничук та інші святкують перемогу Олексія Порошенка до Вінницької обласної Ради від партії “Батьківщина”

Мельничук пішов з «Батьківщини» і у 2014 році на дострокових парламентських виборах виграв їх на окрузі, як представник «БПП». Партійні ресурси «Батьківщини» того часу писали про «зрадника» Мельничука.

Варто зазначити, що Юлію Тимошенко хронічно супроводжують люди, які переходять в інші партії та рухи.

Довідка. Одесит Артур Чечоткін, другий чоловік Євгенії Тимошенко. Він виріс в Одесі, після чого емігрував до США. Відомий, як бізнесмен, банкір та біржовий дилер. Познайомились Євгенія та Артур влітку 2010 року в Одесі на вечірці з приводу відкриття оновленого нічного клубу в Аркадії. Одружилися Артур і Євгенія у грудні 2014 року.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net