«Як я провів літо». БПП-Солідарність: Чечельник – рулить!

Більшість наших читачів напевно пам’ятає вересневі шкільні твори на тему «Як я провів літо». Ми ж вирішили розглянути літню діяльність вінницьких партій, їх активність, заходи, заяви, підготовку до виборчих кампаній тощо.

Наш огляд ми починаємо з партії влади. За маркер беремо серпень, місяць відпусток для пересічних громадян і останній підготовчий місяць перед президентською кампанією. Ви напевно помітили, що вона вже де-факто стартувала.

Одразу чотири топ-політики вирушили у всеукраїнський тур: Юлія Тимошенко після двох презентацій «Нового курсу» в столиці і агресивної зовнішньої та теле-інтернет реклами вирушила на Південь країни з «Новим аграрним курсом».

Помітно активізувався в поїздках регіонами і Петро Порошенко, якому посада дозволяє відвідувати будь-який регіон країни без спеціальних технологічних приводів.

При цьому кожен такий візит гарантує чинному президенту медіа-супровід центральних та регіональних ЗМІ. Останні декілька зустрічей Петро Порошенко активно юзає тему військового параду, ідею з томосом і конституційних змін по курсу України в НАТО та ЄС.

Традиційно курсує по всім регіонам ще один фаворит президентських перегонів – Анатолій Гриценко. Запоріжжя, Харків, Суми і так далі. Ефіри на місцевих телеканалах, зустріч з партійцями тощо.

Долучився до політичних турне і діючий міський голова Львову – Андрій Садовий. Одеса, Миколаїв, Херсон – ці міста вже встиг відвідати лідер партії «Самопоміч».

Як бачимо літо у топових політиків зовсім не прохолодне, а достатньо робоче.

Що ж в цей час відувається на місцях, зокрема як працюють обласні осередки на Вінниччині?

За весь серпень партійний сайт вінницької «Солідарності» спромігся опублікувати лише 7 нових.

Дві з яких – повідомлення про нагороди, якими відзначили партійців:


Голову Крижопільської організації БПП Олександра Гавріша (керівник підприємства Петра Порошенка ред.) нагородили грамотою ОДА та облради

Член БПП Людмила Палагута стала «Людиною року-2018» у Жмеринці

Зрозуміло, що якась заслуга регіонального партійного осередку в цих подіях є, але не більше одного телефонного дзвінка, тому вважати ці повідомлення якоюсь діяльністю районного-міського-обласного осередку неможливо.

Діти загиблих учасників АТО з Вінниччини взяли участь в урочистій презентації національного проекту «Книга миру» в Маріїнському палаці в Києві


Не відкриємо велику таємницю, якщо скажемо, що й тут немає великої заслуги, чи кропіткої діяльності обласного осередка партії. Скоріш за все всі без виключення партійні осередки по країні отримали разнарядку з Банкової забезпечити присутність від області таких діток для відповідного заходу.
Новина четверта:

Анатолій Олійник провів прийом громадян у Томашполі


Голова обласної ради ще й депутат обласної ради. Провів депутатський прийом в окрузі де його обрали. І?
І нарешті ось вона, хоч якась партійна діяльність одного з великої кількості партійних осередків “Солідарності” у Вінницької області
😮
Ми не будемо розбирати по молекулам яким саме чином Чечельницька організація посприяла в організації свята для літніх людей, чи як саме чечельницькі депутати «підтримали футбольний турнір», а просто залишимо це тут:
Чечельницькі партійці посприяли організації свята для літніх людей

Чечельницькі депутати від БПП підтримали футбольний турнір

Довідково: За даними порталу «Слово і діло» Вінниччина посідає рекордне третє місце, по рівню фінансування обласних осередків партії поступаючись лише столиці України та Харківській області.
“Дороже всего обходится содержание партийной ячейки в Киеве: в 2017 году на нее потратили 7,7 миллиона гривен, чуть меньше, около 7 миллионов гривен, ушло на ячейки в Харьковской области, 4,2 миллиона гривен – на Винницкую область. Дешевле всего обходятся партийные ячейки БПП в Херсонской области – всего 1 миллион 762,4 тысячи гривен. 
Главная статья расходов на региональные ячейки – зарплата сотрудникам. В прошлом году на это было выделено 43 миллиона 347,9 тысячи гривен (в 2016 году – только 8 миллионов 849,5 тысяч гривен)”.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net