Латифундисти з Вінниччини, що об’єдналися в Аграрну партію, ніяк не відійдуть від свят

"Зима - крестьянин торжествует"!

Вже закінчується зима, і у сільгоспвиробників на Вінниччині розпочинається активна підготовка до посівної кампанії: йде заготовка пального, добрив, посівного матеріалу тощо. Словом, звичні селянські діла і проблеми напередодні весни. Проте, ці життєві проблеми аж ніяк не турбують функціонерів Аграрної партії, в яку входять найбагатші представники у галузі АПК та сила силенна екс-регіоналів Вінниччини.

Читати більше про гостей з минулого та знаходити знайомі обличчя регіоналів, багато з яких і сьогодні повертаються у владу – тут.

Як відомо, «проблеми індіанців шерифа не хвилюють». Це ж відноситься і до номенклатурщиків Вінницького обласного осередку Аграрної партії. Що видно хоча б із їхнього партійного сайту.

Теми, що стосуються проблем АПК (а партія – аграрна!), політичні події, події громадського життя аж ніяк не у полі зору вінницьких «партійних аграріїв». На сайті пишуть про відверту інформаційну полову, організовують піар своїм очільникам на заходах, до яких «аграрії» зовсім не причетні.

Так, у поодиноких публікаціях (остання аж за 15 січня) на сайті йдеться про «активну участь» одного з таких функціонерів у обласному етно фестивалі.

Йдеться про поїздку голови Бершадської районної ради. Виявляється САМ ДЕПУТАТ райради від Аграрної партії Михайло Бурлака «у складі офіційної делегації з Бершадщини взяв участь у мистецькому проекті». Йдеться про фестиваль «Різдво у Буші», який організувала обласна влада, і аж ніяк не Аграрна партія.

Від Бершадського району привітав учасників різдвяними щедрівками з святкової сцени народний аматорський фольклорний колектив «П’ятківчанка» П’ятківського сільського будинку культури.

А Михайло Бурлака просто присвоїв собі все зроблене, і про це гордо повідомив партійний сайт.

«За словами Михайла Бурлаки, вшанування народних традицій лежить в основі патріотичного виховання молоді та збереження генитичного коду нації.

Такі свята надихають, вони вкотре нагадують нам, що ми маємо багату історію, і нам є чим пишатися», – повідомив сайт.

Тобто, «аграрії» на чолі з Бурлакою не спромоглися хоч трохи допомогти матеріально в оргацізації фестивалю. Вони обмежилися голослівною риторикою про «патріотичне виховання»!

То й же Бурлака міг би надати «посильну» допомогу фестивалю. Про це свідчить його електронна декларація.

Електронна декларація аграрія Бурлаки 

Згідно з декларацією за 2016 рік сім’я Бурлаки володіє кількома земельними ділянками, трьома дороговартісними автомобілями, акціями «Віойл-інвест» на сотні тисяч.

Цікаво, що Михайло Бурлака так і не подав у НАЗК інформацію про грошові активи, фінансові зобов’язання. Він у декларації навіть не вказав що є членом Аграрної партії.

Усе це є грубим порушенням законодавства.

І при цьому всьому пан Бурлака розповсюджуючись про «патріотичне виховання», порушує закон. Хоча чому тут дивуватись? Багато функціонерів “Партії регіонів” на Вінниччині ще досі ностальгує за золотими часами царювання та безкарності, з бонусною недоторканністю людей при владі.

Є чим пишатись і пану Михайлу. За часи Януковича він побував і в депутатах обласної ради від “регіонів” і навіть керував Бершадським районом.

Про це йдеться у розпорядженні Президента України Віктора Януковича №72/2013-рп від 18 лютого, опублікованоу на сайті Президента 8)

«Призначити БУРЛАКУ Михайла Григоровича головою Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області», – йдеться у розпорядженні.

Чи відбудеться реставрація Бурбонів “регіоналів” на Вінниччині невідомо, але дуже на це схоже.

До зустрічі любий друже, на сторінках нашого видання! 

Не забувайте писати нам на електронну скриньку та повідомляти цікаві факти політичного та громадського життя нашого регіону,-  politarena.info@gmail.com

Окремо хочемо запросити вас до співпраці по формуванню актуальної та максимально повної і об’єктивної інформації про місцевий істеблішмент в рубриці “Досьє”.

Головне фото – Вінниця.інфо

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net