Вінницька “Самопоміч” намутила з партійною газетою. (Оновлено)

Партія Андрія Садового з самого початку намагалась дивувати виборців дещо нестандартними підходами до public relations. Починаючи від гасла "Візьми і зроби", що стало згодом основним контр-тролингом і мемом проти цієї ж політичної сили.

Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Але після декількох явних політичних промахів і гучного сміттєвого скандалу, партійці міського глови міста Лева продовжують шукати “голубые океаны” в “алых” глибинах української політики.

Погодьтесь, отримати в поштову скриньку, чи фіртку партійну газету в пост-святковий і міжвиборчий період – це кардинальна відмінність агітації (з точки зору привернення уваги виборців). Адже в період будь-яких виборів ці тони макулатури зливаються в одну яскраву цитату українців: “як ви вже всі …..ли” 👿

Вже не вперше таким чином дивує місто Вінницю і, начебто, всю область партія “Самопоміч”. Вже декілька днів в окремих районах Вінниці можна спостерігати в поштових скриньках багатоквартирних будинків кольорові газети “Самопомічі”.

І все нібито гарненько в цих газетах,- трошки опозиційно, трошки європейсько і по-багатому. Якщо порівнювати з повним вакуумом інших партій області в політичній роботі.

Тут тобі і походеньки Семена Семенченка.

І ціла шпальта про нові обмеження швидкості до 50 км за годину.

Знову ж креативний “паркетик” від закордонного журналіста про те, що ” в Україні нелегко знайти молодих, принципових, дійсно європейсько-орієнтованих політиків”. Виявляється що цей матеріал являється відповіддю іншому закордонному редактору на цю тему. А за еталон такого політика, судячи по головному фото, закордонні ЗМІ взяли нардепа “Самопомічі” – Вікторію Войцицьку. “43-річну брюнетку в окулярах”, саме таку характеристику дають депутатці автори допису.

І так далі.

Цілих вісім сторінок повно кольорового друку, якісної поліграфії. “Дрібним” тиражем в цілих два мільйони сто тисяч штук!

Дуже приблизна вартість такої політичної забаганки Андрія Садового, якщо вірити віртуальному калькулятору вінницької поліграфіх “ПКЛ-ЛІМІТЕД” – 1 367 582,91
грн. 

І все ніби нічого, гарний і більш-менш потужний захід, якби не одне АЛЕ.

На сайті вінницького осередку “Самопоміч” опублікований відповідний “газетний” анонс, під промовистою і доволі логічною назвою: “Читайте у свіжому номері газети “Самопоміч.Вінниччина”.

Що ж ми бачимо в анонсованому рубрикаторі обласної газети і що в ній спільного з газетою, яку розповсюджують по Вінниці.

А ось вам (с). Ні-чо-го.


 


Тобто – анонсували вінницькі партійці одну газету – обласну, вінницьку, з регіональною проблематикою, а розповсюджують зовсім іншу, всеукраїнську, надруковану у Тернополі. Бо саме всеукраїнські газети наші політичні ревізори знаходили в поштових скриньках. Натомість жодного заявленого примірника з обласним контентом не виявили.

Про ще це може свідчити. Скоріш за все про дві речі – вінницькі партійці зекономили на друці регіональної газети, але щоб відзвітувати перед “центром” роздали залишки всеукраїнскього накладу політичної газети, яка десь залишалась не розповсюдженою (знову ж -можливо- зекономлено кошти на логістиці 🙂 ) на партійних складах вінницького осередку.

Що тут сказати? Зекономлене – означає зароблене. А політика? Та куди ж вона дінеться? Гасло адресоване всім свідомим українцям “Візьми і зроби” працює універсально в будь-якій ситуації.

Офлайн: Сьогодні на електрону адресу нашого видання ми отримали докладний коментар від прес-служби “Самопоміч” у Вінницькій області. Орієнтуючись на високі стандарти свободи слова і демократії інформуємо вас про офіційну позиції партії Андрія Садового.

Цитуємо:

Дякуємо Вам за цікавість до газети “Об’єднання “Самопоміч”.
Хочемо зазначити, що загальноукраїнська газета «Самопоміч» видається з 2005 року. Зараз її періодичність – двічі на місяць. 
В першій декаді місяця виходить газета з обласними вкладками. На Вінничині – це «Самопоміч-Вінничина». 
Анонс, який Ви бачили на сайті – анонс регіональної газети, так. Яка вже надрукована та прямує до Вінниці. 
Чому на сайті анонс регіональної, поки розповсюджується Всеукраїнська? Власне, тому що це анонс, який покликаний проанонсувати наступну газету:)
Фото друкованої газети колеги зможуть вислати після того, як вона їм дійде поштою. Адже поки вона – в дорозі.
Щодо фінансування – і Всеукраїнська і обласна газети друкуються коштом Центрального апарату Виконавчого комітету за угодою, напряму друкарні. Джерело – державне фінансування політичних партій. На нашому сайті samopomich.ua Ви можете ознайомитися із публічним фінансовим звітом за минулий рік. Прес-служба партії “Самопоміч”.

 

Віталій Горковчук

 

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net