На сайті Зеленського LIFT з’явились вакансії на голів РДА Вінниччини

Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський в соціальній мережі.

Час прийшов. Поїхали!
https://lift.net.ua/vacancy/vinnytsyarda
Зараз як ніколи важливо залучити в команду чесних, відкритих та надійних людей для керівництва місцевими адміністраціями! Основне завдання – консолідація зусиль усіх структурних підрозділів райдержадміністрації задля соціально-економічного та культурного розвитку району. Деталі – за посиланням
Уважно читаємо, запитуємо себе: «Чи готовий/готова я?» і, в залежності від відповіді:
1. «Так!» – виконуємо усі кроки і подаємо своє резюме
2. «Ні…» – поширюємо, а якщо особисто знаємо достойну людину – обов’язково їй пропонуємо
Розпочнемо разом!
Ваш Владислав Скальський

Так виглядає пост голови ОДА в соціальній мережі.

Довідково: LIFT — це проєкт Команди Зеленського, що об’єднує в собі кваліфікованих спеціалістів та інновації. Він направлений на позитивні зміни в країні та її комплексний соціально-економічний та культурний розвиток.

Потрібно зауважити, що сайт працює вже давно і на ньому вже були представлені з десяток регіонів з відповідними вакансіями на голів РДА. Вінницька область доєдналась до проекту вже після призначення нового очільника області. Пікантності оголошеному конкурсу додає те, що на сьогодні вакантними є лише 10 посад голів райдержадмінстрацій, яких вже встиг звільнити Володимир Зеленський, решта керівників районів ще офіційно працюють на своїх посадах.

Так звільнені були очільники: Бершадської районної державної адміністрації, Гайсинської районної державної адміністрації ,Жмеринської районної державної адміністрації, Літинської районної державної адміністрації, Могилів-Подільської районної державної адміністрації, Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, Теплицької районної державної адміністрації, Тростянецької районної державної адміністрації, Шаргородської районної державної адміністрації,  Ямпільської районної державної адміністрації.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net