Ну что, Игорь Валерьевич, будем кофе пить, или страну спасать?

Відомому українському олігарху зробили пропозицію, від якої неможливо відмовитись ;)

Екс-радник голови Вінницької ОДА, директор Центру суспільно-політичного моніторингу “Вектор” Микола Філонов опублікував сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі facebook своєрідне звернення до українських олігархів, з оригінальним рецептом, як зупинити скупку голосів та забезпечити реальне волевиявлення виборців без корекції гречкою та грошима.

Будем кофе пить, или страну спасать? Останній місяць з усіх куточків країни надходить інформація про розгортання певних штабів, які формують мережу по скупці голосів виборців. Озвучують ціну в 1000 грн. Багато кандидатів в президенти та їх штаби безуспішно обурюються, намагаються якось боротись з цим явищем, плекають надії на захист голосів на дільницях, шукають членів ДВК, спостерігачів тощо, але робота на місцях кипить без пауз. Та і як «захистити» на дільницях вже оплачений авансом голос, – запитує Микола Філонов.

Свого часу один відомий олігарх розгорнув ефективну психологічно-інформаційну кампанію: «10000 $ – за москаля» ? Ніхто не знає скільки москалів реально здали правоохоронцям, але Дніпропетровську область захистили і це факт.

Ще у вересні Петро Порошенко офіційно гарантував вільні, чесні і демократичні вибори. Не менш офіційно Арсен Аваков пообіцяв забезпечити справедливі і чесні вибори.

Тому як справжній патріот України Ігор Валерійович (або будь-який інший забезпечений українець) просто зобов’язаний допомогти президенту провести чесні вибори, і як законослухняний громадянин просто зобов’язаний допомогти міністру МВД боротись з порушенням закону на виборах президента, – зазначає Філонов

Чи буде це мати ефект? Однозначно буде. При потужній інформаційній кампанії з залученням відомих телеканалів, та після передачи в руки Нацполіції з десяток скупщиків, вся система скупки по країні обвалиться як картковий будиночок. Адже лише після заяви Авакова про кримінальну відповідальність за оплату роботи агітаторів та членів комісій, черги бажаючих стати членом виборчих комісій в регіонах дуже поріділи, – підкреслив експерт.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net