Президентські вибори на Вінниччині. Ч. 3

Змістовної дискусії на президентських виборах наразі не видно. Ботоферми змагаються у соціальних мережах, доводячи читачам – хто є більшим агентом Кремля, а кандидати продовжують повторювати мантру, що слід подолати корупцію та перетворити Україну в сильну державу.

І якщо в інших областях певні контури «розкладів» уже намітилися. Принаймні, ключові фігури заявляють про підтримку, чи не підтримку окремих претендентів на пост Президента, вінницькі політики поки що зберігають мовчання. Мовляв, і так все зрозуміло.

Можливо, усі і так здогадуються, кому заявлятиме про вірність вінницький політичний бомонд. Однак публічно, поки що, про це не говориться. А між тим, Вінниччина досі дає найбільший відсоток «за» Петра Порошенка серед інших регіонів України. І ставлення вінничан до Юлії Тимошенко не є таким однозначним, щоб вона перемогла тут без жодних проблем. Але місцеві політики обережні, а тому й займають власні крісла, незалежно від того, хто сидить на Печерських пагорбах.

Ось депутат від «БПП» Сергій Кудлаєнко подає звіт про виконану роботу, а також обіцяє поділитися планами на майбутнє. Зроблено багато, але про політику нардеп не говорить. Натомість, з «планів на майбутнє» можна прочитати лише те, що у звіті часто згадується слово «округ».

Значить, це те, що Кудлаєнко планує балотуватися в 11 окрузі? Не виключено.

Принаймні, жоден з інших народних депутатів-вінничан власні наміри ще не озвучував.

Не сказати, щоб депутатів взагалі не було видно, як раз – ні.

Але – вкотре наголосимо – відкритої політичної позиції від них не чути. Хіба, що від Івана Спориша, який вже оголосив, що не буде балотуватися до нового складу парламенту. А тому дозволяє собі «кнопкодавити» без зайвого сорому.

Як і Іван Мельничук.

«Опора» скаржиться на Анатолія Гриценка та “Самопоміч”.

«Детектор медіа» на Вінницьке суспільне телебачення.

«Районки» не гребують грошима за розміщення «чорного PR», цього разу – проти Володимира Зеленського.

Європейська партія підтримала Анатолія Гриценка і заявила, що візьме на Вінниччині активну участь в президентських виборах.

Промайнула інформація про прийдешню монетизацію субсидій. Знову ж таки, подія у місцевому медіа-просторі пройшла напрочуд тихо. Адже на центральному рівні та на сайтах, які висвітлюють події в інших регіонах, цей хід вже встигли обізвати «петіною тисячею». Хоча, насправді, весь шок від цього процесу вінничани, як й інші українці відчують ближче до нового опалювального сезону.

У вінницького депутата арештували два iPhone, 66 SIM-карток, боргові розписки, копії паспортів. Вінницький апеляційний суд арештував майно депутата Вінницької обласної ради Сергія Чорноокого («Опозиційний Блок»). Його статус – поки що свідок. Але він може змінитися, оскільки слідство триває лише місяць, – наголосив представник державного обвинувачення.

«ОБ» на Вінниччині багато не зловити, але все ж є питання – навіщо йому стільки SIM-карток?

Не вгамовуються міські божевільні.

Продовжує дивувати Вінницька ОДА. За нашою інформацією там вже включають “задню” і готуються знову відкрити понеділкові наради для ЗМІ і, навіть, зробити вигляд, що ніякої заборони не було. Ну да, ну да 🙂

А в іншому – поки що – доволі мляво. Без «вогника». З таким рівнем пасивності ані вигравати, ані програвати нецікаво. Зрозуміло, що виборчі штаби прокинуться у той самий момент, коли на їхні рахунки надійдуть гроші. Але буде вже пізно. На виборців поллється такий масив інформації, який вони просто не зможуть засвоїти. Хоча в цьому політичному царстві Аїда промайнуло деяке світло. У виборчі та політичні позиції області нарешті має втрутитись впливова місцева група – з медіа ресурсами, потужними столичними комунікаціями, гострим розумом, досвідом і неабиякими політичними амбіціями. Хто з кандидатів в президенти, чи політичних партій зловив цей джек-пот на свою підтримку (чи навпаки) скоро дізнаємось, але те, що все буде дуже голосно, весело і по-дорослому – 200%

З палким привітом, завжди Ваш Віталій Горковчук і вся команда “Політичної Арени Вінниччини” 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net