Політтехнологія “чарівний пєндаль”. У Вінниці з’явились перші агітаційні проліски

Не всі штаби зробили висновки, але початок є.

З 11 по 13 лютого журналісти нашого видання перевірили 14 місць дозволених міською радою для розміщення агітаційних наметів та політичної агітації. Під час перевірки ми не виявили жодного намету, жодного кандидата в президенти і опублікували результати моніторингу “Політичні жнива на Вінниччині – т̶а̶н̶ц̶ю̶ю̶т̶ь̶ крадуть всі!”

Матеріал прогнозовано отримав резонанс в інформаційному просторі та соцмережах. Лише на сторінках нашого видання ми зібрали пів-тисячі уподобань від читачів.

Дійшла інформація про імітацію агітаційної діяльності ключових виборчих штабів кандидатів в президенти на Вінниччині і до самих кандидатів, і до керівників їх штабів в Києві.

В нашому минулому матеріалі ми спрогнозували час коли ж у Вінниці все таки з’являться партійні намети:

“А масово вони з’являться дуже скоро, можливо через декілька днів після цієї публікації, коли центральні штаби звірять звіти на оплату роботи агітаторів, які їм подають з Вінницької області і їх відсутність в реалі. Далі ще пройде хвиля контрольно-ревізійних перевірок місцевих штабів і традиційно в останніх 2-3 тижня ми побачимо на визначених місцях у Вінниці всю кольорову гаму політичних наметів, щоправда вже тоді, вони будуть майже нікому не потрібні і ні на що вливати вже не будуть, бо вся ця виборча поліфонія зіллється в єдину, дратівливу для стомлених популізмом та повсякденними проблемами вінничан какафонію під назвою “Та пішли ви всі…”, – прокоментував нашому виданню саботаж обласних штабів в агітаційній роботі директор Центру суспільно-політичного моніторингу Микола Філонов.

Так і сталось. Вже вчора по місту почали де-не-де з’являтись намети Юлії Тимошенко, сьогодні в місті були помічені намети Петра Порошенка та Андрія Садового Ще перед самим початком трьох виборчих кампаній ми анонсували демонстративний майстер-клас: як можна бути дієвим суб’єктом виборів, не працюючи в жодному штабі кандидата в президенти та як можна ефективно впливати на всі місцеві політичні процеси знаходячись над ними.

Шануйтесь 😉

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net