Всі дороги Ляшка ведуть до Ахметова

Скільки в Немирів не приїжджай - всю горілку не вип'єш :)

Сьогодні на Вінниччину завітав кандидат в президенти Олег Ляшко.

Про це радісно повідомляють місцеві “радикали” в соцмережах. Зокрема депутат обласної ради Сергій Кривешко, приватний підприємець (займається пасажирськими перевезеннями), якого в свій час обвинувачували в постачанні автобусів на “антимайдан” під час Революції Гідності.

Сергій Кривешко депутат Вінницької обласної ради разом з однодумцями сьогодні зустріли на Вінниччині народного президента Олега Ляшко, відвідали м. Ладижин, м. Гайсин поспілкувалися з людьми та працівниками підприємств, люди підтримують на 100% Олега Ляшко!, – пише депутат-перевізник.

На сторінці самого Ляшка інформація про відвідання підприємства в місті Ладижин поки що відсутня. Справа в тому, що Ладижинська ТЕС, яку відвідав політик, входить до енергетичного холдингу Ріната Ахметова ДТЕК.

Якщо вбити в пошукову систему Google словосполучення “Ахметов Ляшко” можна знайти безліч новин та згадок про співпрацію борця з олігархами, лідера Радикальної партії з найзаможнішою людино країни. Тут і зарплата для нардепів “радикалів” в конвертах від Ахметова, і системна трансляція “джинси” на телеканалі “Україна” про “радикала” і багато іншого. Тому сьогоднішній візит кандидата в президенти до Ладижина через Гайсин цілком логічна. Ну не можна ж кожен раз возити лідера в Немирів, де проживають керівники обласного РПЛ.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net