Радикальний піар обласного депутата

Депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко один з тих народних обранців, які цікавляться життя своїх виборців, працюють на своєму окрузі. Селяни Вінницького району доволі позитивно відгукуються про депутата.

За рахунок Сергія Кривешка безкоштовно отримали підписку на газету «Подільська зоря» демобілізовані військові у Вінницькому районі, декілька шкіл району купили оргтехніку за фінансового сприяння депутата.

Піднімав питання про ремонт навчальних закладів Сергій Крившеко на сесії обласної Ради, а також приймав участь у роботі комісії, яка досліджувала ситуацію з використанням субвенцій відділом освіти Вінницької державної адміністрації.

Ось і нещодавно Сергій Кривешко долучився до гарної справи – взяв участь у святкуванні Дня села в селі Сокиринці Вінницького району.

Погода в той день стояла спекотна, тож депутат привіз прохолодні напої та морозиво для дітей.

Щоб не залишити без уваги виборців своєї участі у такій важливій події депутат сфотографувався з дітьми на фоні двух плакатів – «Від Сергія Крившеко безкоштовні прохолодні напої» та «Дітям – від Сергія Крившеко безкоштовне морозиво».

Ось такий собі піар на десертах та напоях, та й ще на фоні плакатів.

Цікаво, кошти на них виділяли депутат чи селяни самі додумались так віддячити свого благодійника?

Та в будь-якому випадку ефект вийшов протилежний очікуваному. Замість увіковічнення мецената, отримали рекламу, яку так і хочеться прокоментувати: «Морозиво дітям, а жіночок чого це без уваги залишили?»

Насамкінець хочеться звернутися до вас, шановні депутати, – не впевнені в ефективності рекламної кампанії, не робіть її. Адже імідж серйьозної та поважної людини, благодійника вибудовується роками, а знищити його і залишитись блазнем можна за мить.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net