Сергій Кудлаєнко: Інформаційна підтримка ЗМІ – важливий чинник успіху реформ

У Вінниці відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ІІ обласного конкурсу журналістських робіт, присвячених висвітленню децентралізації.

Конкурс «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться з ініціативи Вінницької обласної ради за методологічної підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» та за сприяння члена фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народного депутата Сергія Кудлаєнка.

36 журналістів із 32 засобів масової інформації Вінницької області подали 69 робіт, серед яких – 15 газет, 10 сайтів, 8 телеканалів та 3 радіо. У конкурсі взяли участь журналісти трьох всеукраїнських ЗМІ, 20 – обласних і 9 – районних медіа.

За підсумками незалежної оцінки, Конкурсна рада визнала переможцями 18 вінницьких журналістів у номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал/відеоматеріал», які отримали грошові премії від 3 до 10 тис грн.

Народний депутат України,  заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко вручив дипломи та пам’ятні подарунки від Програми Ради Європи «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні». Він привітав учасників церемонії нагородження та вручив спеціальні відзнаки представникам 5 медіа Вінниччини з власного призового фонду за особливо цікаві та актуальні публікації.

«Хочу висловити вдячність учасникам обласного конкурсу журналістських робіт за підтримку децентралізації. Це перша реформа в країні, яку ми робимо всі разом, тому що місцеве самоврядування – це всі ми. Конкурс став гарним прикладом для всієї України – як може допомагати слово журналіста змінювати життя на краще. Якість та актуальність матеріалів поданих на конкурс – вражає. Добре, що всі медіа долучаються до висвітлення децентралізації – телебачення, радіо, газети, онлайн ресурси. Інформаційна підтримка ЗМІ – важливий чинник успіху реформ», – підкреслив у своєму вітальному слові народний обранець.

 

Прес-служба

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net