Вінницькі “аграрії” рекламують лідера партії на паркані тюрми

Таких друзів і ворогів не потрібно.

В контексті технологічних спроб промоції “Аграрної партії” можна було б згадати один з останніх рейтингів від соціологічних груп, який по поличкам розклала авторитетна соціологиня Ірина Бекешкіна.

Так на думку Бекешкіної замовником одного з соціологічних досліджень стала “Аграрна партія”, а для того щоб її результат виглядав більш пристойним, при публікації прес-реліза дослідження з загального підрахунку були виключені результати опитування по обласним центрам країни (в яких, зрозуміло, за “аграріїв” не голосують). Таким чином результат “аграріїв” стали на щабель-другий вищі.

Але сьогодні на просторах соціальних мережах проявився ще один прокол “аграріїв”.

Журналіст видання РБК-України Віталіна Мазур опублікувала в фейсбуці світлину з біл-бордом Віталія Скоцика, який розміщений прямо на паркані Вінницької тюрми по вулиці Привокзальній.

Наближались вибори. Кандидати рекламувалися як могли.
Ось Аграрна партія робить своєму промоцію на огорожі Вінницької тюрми #1

Хотілось би нагадати місцевим кріейторам “Аграрної партії”, що така ведмежа послуга пану Скоцику, являється класичною “чорною технологією”, яку частенько використовують на виборах.

Наприклад розміщують патетичні агітаційні плакати кандидатів в депутати на цвинтарях та інших скаральних для українців місцях.

Справа в тому, що така реклама сприймається з обуренням та огидою. Тому реклама на паркані буцегарні дась з цієї ж опери.

Одним словом, як говорять в народі: таких друзів і ворогів не потрібно.

Нагадаємо, не так давно в Політраду “Аграрної партії” офіційно увійшов відомий вінницький бізнесмен та меценат Володимир Продивус.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net