Згорів ринок вінницького нардепа

Вніч на 4 березня сталась пожежа на відомому ринку сувенірів поблизу смт Літин. Як відомо власником цього базару являється народний депутат Іван Мельничук (округ №14) фракція “Блок Петра Порошенка – Солідарність”

Відповідні фото та відео пожежі виклав в facebook користувач Олександр Зайцев.

Користувачі соцмереж припускають, що загоряння сталось через активне користування обігрівом та несправність відповідної системи.


Інтернет-ресурс спостережної організації “Опора” у графі “бізнес інтереси народного депутата” підтверджує приналежність депутата ВР до згорівшого об’єкта.

“До обрання народним депутатом Іван Мельничук був власником ринку сувенірів на трасі поблизу селища Літин, – повідомляє “Опора”.


Також “Опора” акцентує увагу на основних віхах неполітичної кар’єри Івана Мельничука: на службі в російському МВС та підприємницькій діяльності:

“З 1991 по 1999 роки Іван Мельничук служив в лавах МВС Російської Федерації.

Перший свій бізнес – ятку з сувенірами – Іван Мельничук започаткував на автошляху Львів–Кіровоград–Знам’янка поблизу Коломиї. З 1999 року він зареєстрований як приватний підприємець. Згодом справа розрослася в повноцінний ринок сувенірів, а з початку 2000-х років І. Мельничук відкрив ринок сувенірів поблизу Літина Вінницької області”.


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net