Крисько Володимир Григорович

Депутат Вінницької обласної ради 7 скликання.

Громадянин України, освіта вища

Місце проживання: Вінницька область, м.Бар

Рік народження 24.02.1966

Місце роботи:головний інженер Вінницьке регіональне управління водних ресурсів

Партійність:п/п

Фракція:Вінницька територіальна організація Радикальна Партія Олега Ляшка

Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.


Репутаційні плями: У вересні 2017 року “ляшківця” Криська співробітники СБУ затримали за вимагання хабаря. Крисько,  який  очолює постійну комісію облради з питaнь oхoрoни нaвкoлишньoгo прирoднoгo середoвищa, екoлoгічнoї безпеки тa рaціoнaльнoгo викoристaння надр затримали на вимаганні 3 000 доларів від місцевого підприємця. Начебто за цю суму В. Крисько гарантував сприяння у затвердженні пакету документів, необхідних для дозволу на видобуток пісковиків у Ямпільському районі. Як голова комісії, він обіцяв включити розгляд цього питання на сесії облради. Згідно зі ст. 208 КПК України співробітники спецслужби під час отримання всієї суми хабара затримали депутата у робочому кабінеті начальника управління. Кримінальне провадження слідчі відкрито за ч. 3 ст. 368 КК України.

Крисько зі скандалом  в липні 2015 року був звільненим з посади директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Невдовзі, після звільнення депутат “радикал” працевлаштувався на нове “тепле” місце в Харківській області на посаду в.о. начальника Харківського обласного управління водних ресурсі.


Декларація Крисько Володимира Григоровича за 2016 рік

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net