Гучний заголовок з претензією на «жовту» сенсацію?

Гаразд, давайте спільно оцінимо таку заяву одного з депутатів Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщини» з приводу передачі на баланс Вінницької ОТГ КП «Вінницяоблводоканал».

«Як голова постійної комісії обласної ради не бачу доцільності розглядати питання передачі майна обласного комунального підприємства, а не цілісного майнового комплексу. Забрати майно, а залишити всі боргові зобов’язання на юридичній особі, тобто обласній Раді – неприпустимо».

Звідки взялися борги?

А ось звідки. У жовтні минулого року «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця» висунули ультиматум по боргах обласного «Водоканалу». І пригрозили відключити обласний центр від водопостачання. Вінниця з власного бюджету виділила 11 мільйонів гривень на погашення боргів.

Хоча цих боргів місто не створювало. А обласна влада від вирішення цієї проблеми самоусунулася. Попри те що подібні питання мають перебувати на постійному контролі з боку функціонерів ОДА та обласної ради. «Водоканал», як ми бачимо, під подібним чуйним керівництвом набрав боргів, а вінничани опинилися під загрозою залишитися без води.

Вихід з ситуації? Виявилося, що він є. Передача КП «Вінницяоблводоканал» на баланс міста.

Депутат і «Батьківщина» проти. Чому? А певно, лише тому, що не бачать у цьому процесі власного приватного інтересу. А він (особистий інтерес) в обласній фракції «Батьківщини» підвищений до рангу культу. Про що відкрито заявлялося у ЗМІ їхніми колегами.

Питання децентралізації, яка передбачає передачу майна на баланс місцевих громад, депутатами обласної ради проігноровано взагалі з претензією на цинізм. «Майно наше – не віддамо».

А що керівництво обласної ради?

Як завжди – мовчить.

І буде мовчати, бо зв’язує партійна дисципліна.

Ні, нічого доброго не буде з депутатами, які залежать від політичних партій. Вінничанам слід брати владу у свої руки.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net