Історія з вінницькими учасниками проекту “Нові лідери” отримала неочікуване продовження

Одна з наших останніх публікацій “Нові лідери” – старі методи доволі жваво обговорюється в соціальних мережах. Дехто засуджує методи впливу на студентів задля особистих цілей ректора ВУЗу, дехто вважає такі методи такими, що виправдовують мету.

 

Але ця історія отримала доволі неочікуване продовження. На наш редакційний емейл прийшов лист, в якому вінничанка доводить, що учасниця проекту “Нові лідери” Ганна Давиденко порушила основні правила проекту.

Цитуємо:


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОЕКТУ

Проект «Нові лідери» (далі – Проект) є громадською ініціативою, що реалізується у мультимедійному форматі (у мережі Інтернет та в ефірі телевізійного каналу ICTV, а також за підтримки інших телеканалів в Україні)

2.2. Учасником є громадянин України, який заповнив Анкету, прийняв умови цих правил, має Програму та який готовий проявити себе у суспільній сфері як на регіональному, так і загальнонаціональному рівні, а також відповідає таким вимогам:

• відносно якого не розглядаються справи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією;
• не є підозрюваними та/або обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення;
• погодився із цими правилами та Кодексом поведінки.

2.2.1. Учасник зобов’язується:

• за запитом Наглядової Громадської Ради та/або Відбіркового комітету та/або Реалізатора та у встановлені ними строки надавати достовірні дані та інформацію про свою діяльність.

Посилання на інформацію у ЗМІ:

http://vindaily.info/istoriya-zemelnoho-zbahachennya-deputatky-vinnytskoi-miskrady-davydenko.html

http://real-vin.com/istorija-zemelnogo-zbagachennja-deputatki-vinnickoi-miskradi-davidenko

http://33kanal.com/chomu-figurantci-bijki-u-meriyi-nataliyi-panchuk-tak-ne-ogolosili-pidozru.html


Ми перевірили дану інформацію і вона отримала підтвердження.

У відкритому доступі наявна інформація, що Ганні Давиденко дійсно закидають участь в сумнівних земельних оборудках. З цього приводу прокуратурою заведено кримінальну справу. Правоохоронці мають підозри, що родина Давиденків незаконно заволоділа землею, яка належить Вороновицького психоневрологічного будинку-інтернату, статут якого визначав, що його майно перебуває у спільній власності територіальних громад.

Земля у 2008 році була відчужена директором інтернату Цимбалюком незаконно, а присутність у справі прізвища Ганни Давиденко можна пояснити тим, що її батько – Віталій Давиденко – на той момент займав посаду начальника управління соціального захисту Вінницької ОДА. Тобто був безпосереднім керівником Цимбалюка.

Звісно, землю було переписано на доньку.

Підвердилась інформація про те, що Ганна Давиденко є фігурантом ще однієї кримінальної справи за фактом побиття своєї колеги – депутата міської ради Наталію Панчук. Давиденко підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, а саме спричинення легкого тілесного ушкодження.

В ЗМІ була інформація про спроби отримати комунальне майно.

Але повернемося до телепроекту. Сайт «Нових лідерів» визначає низку цілей, серед яких, наприклад, такі: «сприяти підвищенню правової культури та правосвідомості громадян» та «підтримати розвиток громадських активістів та формування інших інститутів громадянського суспільства, розвиток територіальних громад».

Відповідно до цієї інформації Ганна Давиденко на момент подачі своєї кандидатури в проект знала, що є фігуранткою кримінальних справ. Знає, що ці непривабливі історії отримали розголос у ЗМІ. І все одно вирішила брати участь в проекті, навіть порушуючи правила.

Чим закінчаться “лідерські перегони” для вінницьких учасників ми з вами дізнаємось вже після першого етапу проекту.

Віталій Горковчук

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net