Кандидати в президенти визначаються з обласними штабами. Перші офіційні призначення

Далеко не всі політичні та кадрові процеси відомі широкому загалу, а більшості вітчизняних політиків було б зручно й взагалі максимально уникати певних тем, сконцентрувавши увагу виборців лише на власному прізвищі та не мінусувати себе регіональними кадрами, які дуже часто лише псують намальовану пасторальну картинку їх образу в загальній уяві.

Колаж 24 канал

Але є певні defining points обійти які неможливо, як от прізвища керівників регіональних штабів на президентських виборах. Хоча й тут зазвичай все обходиться без сенсацій, в 99% випадків національний лідер партії (кандидат в президенти) призначає керівником власного штабу в області керівника відповідного обласного осередку своєї політичної сили. Який стан справ на цей момент у Вінницькій області?

Першим кандидатом в президенти, хто публічно оголосив відповідального по регіону, став один з реальних топ-кандидатів Анатолій Гриценко. Обійшлось без сенсацій. Вчора ввечері він оголосив прізвище відповідального за роботу штабів у Вінницькій області, голову обласного осередку Сергія Гайструка.

На офіційному сайті політичної партії Гриценка інформація більш докладна, але доволі обережна в формулюваннях, адже офіційно кампанія стартує практично з перших чисел січня, отже й відповідні штаби та їх керівники начебто теж.

“Призначено відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах президента у 2019 році. Гайструк буде відповідати за організацію виборчої кампанії, формувати та організовувати роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії”,- повідомляє сайт партії.

Лікар за фахом та підприємець Сергій Гайструк з 2005 по 2007 рік очолював міський осередок партії «Батьківщина» у Вінниці. «Громадянську позицію» в області очолює з 2010 року.

Сайт “Чесно” зафіксував 6 спроб Сергія Гайструка отримати депутатський мандат, тричі в міську раду Вінниці, один раз в обласну раду та двічі у Верховну.


Балотування

2015 – Вінницька міська рада 7-го скликання: ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ

2014 – Верховна Рада 8-го скликання: ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ

2010 – Вінницька міська рада 6-го скликання

2002 – Вінницька обласна рада 4-го скликання: збори виборців

1998 – Вінницька міська рада – голова 3-го скликання

1998 – Верховна Рада 3-го скликання: самовисування


Наскільки відомо нашій редакції ці спроби виявились невдалими.

Як вказано на офіційному сайті партії Сергій Гайструк брав участь у виборчому процесі на президентських виборах у 2010 та 2014 роках. У 2010 році Анатолій Гриценко набрав у Вінницькій області 1,3% голосів (трохи менше 12 тисяч) 9 місце Гриценка по країні, у 2014 році Вінницька область дала Гриценку 22 місце з 25 регіонів з результатом 4,11 % (майже 37 тисяч голосів).

Восени 2014 року Сергій Гайструк очолював обласний штаб на парламентських виборах. Область дала 18 результат по країні.

Що відбувається в інших партіях в області.

На запит нашої редакції партія “Свобода” надала інформацію, що відповідальним за вибори в регіоні являється заступник голови обласного осередку, помічник народного депутата Юрія Левченка – Віталій Казаков.

Всі інші осередки поки що не визначились. Принаймні публічно. Але для прикладу 12 вересня нардеп від “Батькіщини” Олександра Кужель представила нового очільника обласного штабу у Черкасах, ним став Юрій Тренкін. Депутат міської ради, а не голова обласного осередку.

Але інформаційного “Оскара” традиційно отримує “Блок Петра Порошенка”.

На наш інформаційний запит:

1) Чи розгорнула партія БПП-Солідарність у Вінницькій області відповідні штаби (обласний та районні)

2) Хто очолить обласний штаб.

3) Чи обрали у Вінницькій області голову обласного осередку і хто наразі виконує обов’язки.

4) На який результат налаштована партія на президентських виборах в нашій області?

Ми отримали феєричну відповідь:

“Враховуючи інформаційну війну, яку проводить російський агресор на території нашої країни, розповсюджуючи фейкову інформацію задля маніпулювання громадською думкою, ми відповідально ставимося до каналів розповсюдження інформації.

З огляду на це звертаємо Вашу увагу на те, що у Вашому запиті не вказано юридичної особи, яка представляє засіб масової інформації і, відповідно, вебсторінку http://politarena.info, а також не вказано жодної фізичної особи, яка діє від імені юридичної особи. Не зазначена така інформація і на вебсторінці http://politarena.info. Це дає підстави сумніватися в існуванні такого засобу масової інформації.”– відповіла прес-служба обласного осередку БПП-Солідарність. 

Ну ви зрозуміли 🙂

Але вже в останньому інтерв’ю місцевому сайту заступник голови ОДА Андрій Гижко підтвердив, що він являється керівником обласного осередку, заявив що поки партія займається певними партійними проектами по області: робота у сільській місцевості з учасниками АТО та їх родинами, а раніше працювали по роз’яснюванню як оформити субсудію, організовували дискусійні молодіжні клуби та роботу громадських приймалень. Також заступник Валерія Коровія додав, що по закону вибори почнуться 31 грудня (?), президент сформує команду і штаб, а партія звісно буде опорою.

З чим ми і вітаємо місцевих політиків та бажаємо кожному з них гарних результатів на виборах.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net