Лідер Аграрної Партії Віталій Скоцик завітав на Вінниччину

На початку тижня на Вінниччину приїздив голова Аграрної Партії України Віталій Скоцик.

Свій візит лідер партії розпочав з Тростянецького району. В райцентрі, як зазначають  у прес-службі, Віталія Скоцика разом з делегацією урочисто, з хлібом-сіллю зустріли прихильники та симпатики партії.

Після виступу в будинку культури була робота з виборцями.

Серед проблем, які були підняті – медична реформа, питання трудової міграції,  пільгові умови для розвитку малого та середнього бізнесу, який створює додаткові робочі місця.

Спілкуючись з медиками Віталій Скоцик наголосив, що в нинішніх умовах, повноваження передаються на місця і в Тростянці створюють ОТГ, громада зможе активніше впливати на питання медичного обслуговування.

 «За час незалежності в Україні не збудували жодного медичного інституту. Кількість лікарів за цей період зменшилась на третину, медсестер – наполовину. Кількість лікарень теж скоротилася удвічі. І нинішня медична реформа продовжує знищення медицини. В умовах децентралізації влади та передачі повноважень на місця саме  керівництво громади, розв’язуватиме питання медичного обслуговування та забезпечення лікарень», – зазначив Віталій Скоцик.

Зазначимо, що наприкінці квітня відбудуться вибори до Тростянецької ОТГ. Аграрна партія висунула 24 кандидати, з 26 можливих.

 

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net