У Вінниці “Батьківщина” та “БПП” ходять одними стежками

«Вірус» синдрому професійного вигорання з’явився зовсім недавно, але за кілька десятиліть він почав «вражати» не лише фахівців різних галузей, але й тих, хто займається громадською та політичною діяльністю.

Принаймі таке враження складається, якщо переглянути останні повідомлення на інформаційних порталах вінницьких партійних осередків «Батьківщини» та БПП-«Солідарність».

Наприкінці осені «батьківщинівці» та представники БПП вирішили попіклуватися про одиноких та беззахисних та пішли до людей похилого віку.

«Батьківщинівець» Сергій Сітарський завітав до Анастасії Шевчук, щоб привітати її з 90-річним ювілеєм. Партієць побажав старенькіій «міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя».Як же зреагувала на такі теплі слова старенька?

«Іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши, що весь вік працювала на землі та робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку», – повідомляє прес-служба.

На завершення фотосесія з довгожителькою і стаття.

Якщо «Батьківщина» відзначилась лише «духовними» справами, то БПП все ж таки вирішили зробити щось «матеріальне».

Партійці згадали своє піонерське минуле та стали такими собі тимурівцями, які допоможуть бабусі і через дорогу перейти, і в хаті погосподарювати, і городину прибрати.

Ось наприклад, в Томашпільському районі члени БПП завітали до 91-річної Ксенія Сауляк та 87-річної Ганни Хімій. Про візит до стареньких прес-служба повідомляє:… дуже зраділа відвідинам, запросила до хати, довго розповідала про своє життя, про війну, про повоєнні роки. Вона не байдужа до подій , що відбуваються зараз в нашій державі і сподівається на мир і спокій. Не дивлячись на свій поважний вік, Ксенія Федорівна ще садить городину та картоплю. Партійці прибрали подвір‘я, допомогли впоратись на городі та викопали картоплю“…
… Ганні Хімій була щиро здивована, коли довідалася, що партійці прийшли її провідати і допомогти по господарству. Вона також одинока, і каже, що рідко хтось заходить, а так хочеться поспілкуватися. Бабуся дуже любить читати газети, тому дуже зраділа партійній газеті «Солідарність». Партійці сільського первинного осередку взяли шефство над одинокими бабусями і пообіцяли, що будуть відвідувати їх регулярно. Вони принесли продуктові набори, чим розчулили стареньких до сліз“.

Члени БПП порадували своїм візитом ще одну довгожительку – 94-річну Дарію Кравець з селища Піщанка.

«Партійки допомогли їй зібрати городину, порадували гостинцями та квітами, а також подарували свіжий номер партійної газети «Солідарність», – йдеться в інформації.

Щоб охопити ширше коле виборців, ямпільчани вирішили «не розмінюватись» та завітати до Дзигівського будинку пристарілих, у якому мешкає 18 одиноких літніх людей. Візит до до будинку пристарілих заступник голови Ямпільської районної партійної організації Лідія Петровська прокоментувала так:

«Хотілося їм подарувати частинку тепла, затишку, уваги. День людей похилого віку – це нагода вкотре привернути увагу суспільства до проблем упередженого ставлення до літніх людей і зруйнувати стереотипи, повязані з ними».

Шкода, що пані не повідомляє, що саме мається на увазі під упередженим ставленням до літніх людей, але, як показує практика руйнація стереотипів та боротьба з фантомами буває доволі прибутковою.

Ось після багаторічної боротьби за справедливість вінницька «Батьківщина» трохи локалізувала лінію фронту і вийшла на боротьбу за права тварин.«Активісти вимагали заборонити використання тварин у цирках та дельфінаріях, відмовитися від натурального хутра та заборонити проведення експериментів на тваринах», – йдеться в повідомленні «Батьківщини».

Безумовно, ініціатива цікава, але ось чи зможуть «батьківщинівці» почати долати таке зло власним прикладом подивимось уже взимку. Якщо партійці відмовляться від натуральних шуб та дублянок, то поздоровимо їх з перемогою.

Якщо ж ні, то спостерігатимемо за новими «бойовими рубежами» та будем сподіватись, що підходитимуть до справи партійні боси більш помірковано та креативно, а не розмінюватимуться на піар на старих людях та фотосесіях з ними.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net