У Вінницькій “Батьківщині” молодіжний бунт

Молоді люди із ГО “Батьківщина молода” з Вінниці, молодіжного крила партії Тимошенко, у Києві в інформаційному агентстві УНІАН дали пресконференцію, в якій мали повідомити сенсаційні подробиці поразок партії Юлії Тимошенко і партії на виборах. І президентських, і парламентських.

Пресконференція, яку організував депутат Вінницької міськради і лідер “Батьківщини молодої” у Вінниці Вадим Кудіяров носила гучну назву: “Чому Юлія Тимошенко програє на Вінниччині?” Під час заходу Вадим Кудіяров та присутні голова Вінницької організації “Батьківщина молода” Валентин Ганчевський, голова Замостянської організації Дмитро Рогозюк, голова Правобережної Денис Романовський, голова Староміської організації Микола Надибський, намагалися проаналізувати причини поразок останнього часу. І проаналізувавши, вклали це у відкритому зверненні до Юлії Тимошенко.

Зі звернення, відео прес-конференції, коментарів її учасників випливає, що вони знайшли таки причину поразок та невдач. І причина ця має конкретне прізвище – це на думку молодих людей депутатка облради і голова обласного осередку Людмила Щербаківська.

Вадим Кудіяров прокоментував свої дії наступним чином:

“Сьогодні провели прес-конференцію в інформаційній агенції «УНІАН». Тема: Чому Юлія Тимошенко втрачає рейтинг та позиції на Вінниччині?
Ми, як лідери Вінницької ГО Батьківщина Молода та члени ВО Батьківщина не готові миритися з ганебною політикою обласного партійного керівника Людмила Щербаківська.
У прикріплених файлах відкрите звернення до Юлії Тимошенко!”.
«З приходом на посаду заступника голови Вінницької ОДА пані Щербаківська не підтримала жодної з ініціатив ГО «Батьківщина молода», не прийняла жодної кадрової пропозиції від нашої організації, а натомість працевлаштувала своїх родичів. Вінницька ГО «Батьківщина молода» за час правління Щербаківської не підтримувалася ані організаційно, ані фінансово партійним осередком. Усі кошти та ресурси на заходи, які проводилися під егідою нашої організації, були акумульовані виключно керівництвом Вінницької ГО «Батьківщина молода». Усі наші ініціативи щодо розвитку партійного осередку не сприймалися. Вже понад два роки нас ігнорують і не запрошують на внутрішні партійні заходи, засідання бюро, селекторні наради… Вже минуло майже два роки з дня вашого указу про включення голів обласних осередків ГО «Батьківщина молода» у бюро партійних обласних організацій, а воно досі не виконано», – підкреслюється у зверненні.

Тобто, Кудіяров і його товариші, звинувачують колишню (майже колишню) керівницю Щербаківську у тому, в чому невдоволені партійці всіх часів звинувачували безпосереднього керівника “стукаючи” вищому керівникові: в тому, що коли Щербаківська мала можливість, вона не дала влади молоді. А тепер, ще й узурпувала залишки влади…

Одним словом — схема відома. А от чи дієва? За останні кілька років, з дня звільнення Тимошенко з СІЗО, Щербаківська пережила не один напад партійних опонентів і “зрад”: і підступи Качура, і “наїзди” Шамрая і багатьох інших опонентів. І виходила сухою з води. Чим закінчиться ця сутичка — будемо спостерігати.

Ну і допис був би не повним, якщо б ми не дали слово протилежній стороні. Але проблема в тому, що Щербаківська і керівництво обласного осередку “Батьківщини” ніяк публічно не реагує на молодіжний бунт. А неофіційно, джерела стверджують: сама Щербаківська хотіла поставити питання про виключення Кудіярова і Ко з партії. От тому Кудіяров і його соратники вирішили йти вабанк. 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net