Вінницькі біло-сердешні оновлюють керівний склад партосередків та готуються до виборів

Днями вінницька «Батьківщина» провела дві звітно-виборні конференції: 1 квітня збори відбулися в Тростянецькому районі, 2 – в Хмільницькому. На порядок денний було винесено кілька питань, але головний підсумок конференцій – це затвердження кандидатів до Тростянецької селищної ОТГ та обрання нового голови парторганізації в Хмільнику.

В повідомленні на офіційній сторінці партійного осередку в соціальній мережі Фейсбук йдеться:

«Тростянецька районна партійна організація ВО «Батьківщина» провела ІІ етап звітно-виборної конференції. Участь у ній взяли Народний депутат України Альона Шкрум, депутати Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Геннадій Мазур та Влад Рой. На конференції обговорювали суспільно-політичну ситуацію в Україні та проблемні питання в житті країни, а саме низькі заробітні плати та пенсії, високі тарифи на газ та електроенергію, продовження мораторію на продаж землі».

Після обговорення проблем присутні перейшли до більш нагальних питань – одноголосно затвердили запропонований список кандидатів у депутати до Тростянецької селищної ОТГ, вибори до якої мають відбутися 29 квітня,

Зазначимо, що на народна депутатка Альона Шкрум також приїздила на Вінниччину напередодні виборів до Барської міської об‘єднаної територіальної громади, які відбувалися в 2016 році. «Тяжка» артилерія тоді не дуже допомагла «батьківщинівцям», вони набрали 363 голоси і отримали всього 2 депутатські мандати. Стільки ж скільки набрали наприклад – представники партії Ветеранів Афганістану.

Чи стануть вибори до Тростянецької ОТГ більш успішними для біло-сердешних, дізнаємось вже на початку травня. Але вже сьогодні зрозуміло, що ці вибори надзвичайно важливі і для влади, і для “Батьківщини”. Для опозиційної партії вартість полягає в тому, що на цьому мажоритарному окрузі, з центром в Тростянці, планує висувати свою кандидатуру до Верховної Ради екс-податківець (власник золотого щоденника, звільнений з роботи з кримінальною справою та обшуками) екс-помічник нардепа-регіонала, губернатора часів Януковича Миколи Джиги – Геннадій Мазур.

Читати: Політдосьє Геннадія Мазура

Для влади відповідальність за результат виборів теж висока, адже чинний голова ОДА – Валерій Коровій родом з Тростянця.

Детальніше: 29 квітня на Вінниччині відбудуться вибори

Щодо конференції в Хмільницькому районі, то повідомляється, що головою там обрали Володимира Канюку. Решта питань порядку денного ідентичні розглянутим напередодні в Тростянці.

Партійці, знову «обговорювали суспільно-політичну ситуацію в Україні та проблемні питання в житті країни, а саме мораторій на продаж землі, низькі заробітні плати та пенсії, високі тарифи на газ та електроенергію».

У заході взяли участь депутати обласної ради Олег Мейдич та Владислав Рой.

Зазначимо, що голова Вінницького обласного партійного осередку Людмила Щербаківська привітала новообраного голову. Правда , назвала вона очільника Хмільникської парторганізації Володимиром Конюкою. Скоріше за все це прикра помилка.

Що стосується Володимира Канюки, то він колишній очільник Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області.

Показовим і пікантним в призначенні екс-міліціонера очільником партії “Батьківщина” в цьому районі додає останній скандал навколо присутнього на конференції Олега Мейдича. Якого нещодавно низка всеукраїнських видань називала кримінальним авторитетом та детально аналізувала його біографію.

Детальніше: Фракцію Тимошенко у Вінницькій обласній раді очолює кримінальний авторитет

В останній зафіксованій декларації, доступній для публічного доступу інформації, оприлюднено доходи Володимира Євгеновича за 2014 рік, вони складають суму у 87 500 гривень. Жодним майном чоловік тоді не володів, в нього не було ні машини, ні квартири, ні будинку, ні земельної ділянки.

Також нашій редакції стало відомо, що таке призначення було неоднозначно сприйняте на місцевому рівні в партії “Батьківщина” і багато активних членів партії почали перемовини з іншими політичними силами.

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net