Голова райради на Вінниччині висловив недовіру Президенту, голові ОДА та голові району. Ну і? :)

Про це йдеться в дописі обласної “Батьківщині” на сторінці в соціальній мережі.

“Враховуючи безвідповідальність, із якою ставиться до роботи виконавча гілка влади району, на фоні “реформ”, ігнорування рішень сесій та байдужості до цього голови Вінницької ОДА та президентської вертикалі в цілому, я особисто висловлюю недовіру голові Могилів-Подільської РДА, голові Вінницької ОДА та Президентові України”, – заявив голова районної ради Могилів-Подільського району Володимир Сірант.

Таке рішення він пояснив тим, що вже другу сесію районної ради ігнорують представники провладної більшості.

Чергова 31 сесія 7 скликання Могилів-Подільської районної ради не відбулася по причині неявки депутатів. Фракція БПП «Солідарність» знову майже в повному складі не з’явилися на пленарне засідання.

На сесію зареєструвалися 13 із 34 депутатів райради. Крім планових, згідно з Перспективним планом роботи районної ради на ІІІ квартал 2018 року, до порядку денного було включено низку важливих для життя району питань, зокрема депутати мали б заслухати інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 6 місяців поточного року, інформацію про виконання районного бюджету, про роботу комунальних установ, затвердити технічні документації на земельні ділянки, прийняти зміни до бюджету та низки районних програм, розглянути інші питання діяльності комунальних установ району,- зазначає прес-служба “Батьківщини”.

Щоправда голова Могилів-Подільської райради та районної парторганізації ВО «Батьківщина» Володимир Сірант визнав, що його особиста недовіра немає юридичних наслідків. Хоч за це йому подякуємо 😉

“Розумію, що моя недовіра – це лише моя недовіра, але в подальшому, якщо продовжиться така безвідповідальність та нехтування своїми обов’язками, питання недовіри буде поставлено на голосування депутатів», – повідомив Сірант.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net