Вінницький РНС розвалюють свої ж партійці?

На днях, РНС Вінниччини під Вінницькою облдержадміністрацію провів малочисельну акцію протесту. Але все виявилось не так однозначно.

Про те, що це акція Рухівців, а не партії Пенсіонерів, нагадувала хіба що партійна символіка: прапори, банери та намет. А от учасники акції – це вже відомі всім члени партії Пенсіонерів, вони ж учасники всіх заходів, що проти влади: сім’я Гандурських, Андрій Верич, Джина Блиснюк, Юрій Кисіль, дід Чайка…

Впізнаваних облич партійців РНС, окрім депутата від гніванськогої ОТГ Сергія Сергієнка, не було.

Саме Сергієнко і виступив організатором акції, однак, з його слів: «флеш-моб під обладміністрацією готувався і проводився в режимі строгої секретності».

В той же час, про організацію цього таємного флеш-мобу міська влада, звісно, не була повідомлена, відтак правоохоронні органи справді могли без проблем вилучити незаконно встановлену малу архітектурну форму – намет.

Швидше за все, якраз на конфлікті між поліцією та активістами, хотів зіграти Сергієнко. Правоохоронців постійно провокували різкими зауваженнями, на них «кидався» Юрій Кисіль, який начепив на себе маску з обличчям Порошенка. А сама акція розпочалась із запізненням майже у дві години, як твердили хлопці, що роздавали листівки в наметі – в них вкрали якусь атрибутику, без якої розпочати акцію неможливо.

Подібний сценарій з викраденням партійної символіки Сергієнко вже розігрував у Тиврові. Тоді відеоролик конфлікту між Сергієнком та правоохоронцями, розмістив в себе на сторінці Фейсбук центральний офіс РНС. За кілька годин відео переглянуло кілька десятків тисяч українців, а на сторінці Сергієнка – більше 700 перепостів.

Однак провернути аналогічну ситуацію у Вінниці, де, як надіявся Сергієнко, «надзвичайний спротив владних структур», не вдалось. Правоохоронці повели себе достатньо стримано і не піддались на численні провокації.

Тому Сергієнко таки довелось проводити свій політичний флеш-моб. У мікрофон він розповів десятку активістів про «Колюхорошогопарня» – екс-регіонала Миколу Злочевського, який передавав хабар Петру Порошенку.

Однак навіть самим учасникам не вдалось зрозуміти суть проведеного мітингу. Хоча вигуки «імпічмент Порошенку», не залишили байдужими і деяких депутатів облради.
Не втримався і пофотографувався на фоні яскравих банерів депутат Вінницької обласної ради Гріша Зозуля й одразу видав емоційний пост у Фб.

То ж хоч комусь акція протесту Сергієнка сподобалась.
До слова, бажання організовувати самостійно, без участі обласного партійного керівництва, якісь протести, в Сергієнка виникало й раніше.

Після одіозного затримання правоохоронцями на даху лідера Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, Сергій Сергієнко зібрав під дверима Вінницького СБУ свою щасливу десятку активістів:

Щоправда, тоді був й дехто з партійців РНС Вінниччини, однак зрозумівши, що тих 10 активістів тільки псують рейтинг партії, – швидко порозходились.
Вже тоді ходили чутки про конфлікт в середині вінницького осередку між згаданим Сергієм Сергієнком та обласним координатором Леонідом Марцинковським.

І якщо минулого разу Леонід Марцинковський залишив ситуацію без коментаря, то цього разу, очевидно, Сергієнко таки зачепив своє начальство.
Тому у відповідь обласний координатор назвав свого підопічного «безтолковим» та запідозрив його у навмисній роботі на антирейтинг партії.

«Коли ми проводимо будь-який захід, то завжди заздалегідь (наскільки це можливо) повідомляємо про це всіх!!!! Відкрито та публічно!!! Сьогоднішній «політперфоменс» був проведений хоч і під нашою партійною символікою, однак без нашого відома» – написав на своїй сторінці Марцинковський.
Про те, що Сергієнко своїми акціями псує рейтинг Руху нових сил, переконана й прес-секретар Михайла Саакашвілі Дар’я Чиж, ось як вона коментує пост Сергієнка про організовану ним акцію.

Цікаво також те, що попри всю «секретну» організацію Сергієнком акції протесту під ОДА, інформація таки виплила й хтось, користуючись ім’ям Сергія, публікує пост наступного змісту:

Зрозуміло, що Сергієнко не підставляв би себе аж настільки тупо, однак цей запис лише в чергове свідчить, що в середині партійного осередку РНС Вінниччини таки є проблеми.

Як варіант, Рух зсередини розвалюють опоненти. А можливо, все набагато простіше – Сергієнко втратив і так нечисельну пітримку в Гнівані й заваливши роботу Тиврівської районної організації, пішов туди, де йому ще не плювали в очі. Тому і став маріонеткою нічийного активу, що дрейфує від партії Пенсіонерів і тарабанять то в порожні каструлі Віктора Малиновського, то в бочки Сергія Сергієнка.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net