Сергій Кудлаєнко привітав фіналісток конкурсу «Берегиня в погонах-2018»

Наприкінці минулого тижня, у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону ЗСУ пройшов фінал конкурсу «Берегиня в погонах - 2018» за участі дівчат - військових медиків з регіональних закладів Центральної України. Змагання передбачають регіональні відбіркові конкурси та національний фінал.

До складу журі увійшли народні депутати, серед яких вінничанин Сергій Кудлаєнко, керівництво військово-медичного шпиталю, голови громадських організацій, що опікуються та підтримують військовослужбовців – Громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» та Благодійний фонд «Миротворець».

На думку Сергія Кудлаєнка, який співпрацює із військово-медичним центром, «Берегиня в погонах» – незвичайний конкурс , це шана і підтримка українських жінок – військових медиків, які щоденною працею роблять свій вклад у справу миру в Україні.

Конкурс проводиться вдруге і вже став популярним у ЗСУ, тож до Вінниці приїхали численні вболівальники із Хмельницького, Старокостянтинова та Білої Церкви, аби підтримати своїх представниць.

У фіналі регіонального конкурсу змагалися 5 дівчат – Тетяна Селіверстова, Юлія Гуцол, Марія Мартиненко, Тетяна Кобзар та Тетяна Кривіцька. Учасниці презентували свої досягнення у професії, спорті та творчості. Титул Міс Берегиня в погонах- 2018 виборола Юлія Гуцол – дівчина працює в клініці загальної терапії Вінницького військово-медичного клінічного центру.

Всі фіналістки виявились надзвичайно талановитими і кожна з них отримала приз глядацьких симпатій від вболівальників, що дружно підтримували дівчат.
Квіти та подарунки учасницям конкурсу вручив народний депутат Сергій Кудлаєнко.

Про свої враження він написав у соціальній мережі Фейсбук:

-У Вінниці пройшов конкурс талановитих дівчат – військових медиків “Берегиня в погонах”. Представниці з кількох регіональних медичних закладів ЗСУ продемонстрували на що здатні наші жінки – вони професіонали своєї медичної справи, мають спортивні досягнення, займаються музикою, пишуть вірші, виховують дітей, вишивають власноруч і щодня! опікуються здоров’ям наших захисників. Привітав учасниць квітами та подарунками – оцінки, на мій погляд, зайві. Миру і родинного щастя берегиням в погонах і без погонів – нашим прекрасним українським жінкам!.

 

Прес-служба

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net