29 квітня на Вінниччині відбудуться вибори

Вибори в новоутворені об’єднані громади оголошено на 29 квітня 2018. По Вінницькій області вони відбудуться в Тростянецькій ОТГ (Тростянецького районну). 

До Тростянецької об’єднаної територіальної громади увійдуть Тростянецька селищна рада (смт. Тростянець) та Демидівська сільська рада (село Демидівка). В квітні відбудуться вибори депутатів Тростянецької селищної ради та Тростянецького селещного голови.

Цікавим є факт, що смт. Тростянець вже вдруге очолює екс-членкиня “Партії регіонів” Червонецька Людмила Іванівна. В 2010 році вона здобула перемогу балотуючись від “регіоналів”, а вже в 2015 самовисуванцем.

 

В свій час була помічником народного депутата з про-кучмівського блоку “За ЄДУ”.

Пікантності виборам додає і приналежність до Тростянецького району голови ОДА Валерія Коровія, який народився в цьому районі.

Нагадаємо, на Вінниччині вже створено 34 ОТГ.

Загалом, 29 квітня перші вибори пройдуть у 40 об’єднаних громадах – рішення ЦВК 16 лютого Центральна виборча комісія призначила на неділю, 29 квітня 2018 року, вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ. До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).

 Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в ­1 об’єднаній територіальній громаді, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 4 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Запорізькій області – в 7 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 2 ОТГ, у Кіровоградській області – в 3 ОТГ, у Луганській області – в 1 ОТГ, в Одеській області – в 3 ОТГ, у Полтавській області – в 2 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Сумській області – в 1 ОТГ, у Тернопільській області – в 2 ОТГ, у Харківській області – в 4 ОТГ, у Херсонській області – в 1 ОТГ, у Хмельницькій області – в 2 ОТГ, у Чернівецькій області – в 2 ОТГ. Окрім того, ЦВК призначила на 29 квітня ще й додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ. З. Комісія оголосила початок виборчого процесу цих виборів з 10 березня 2018 року. Після проведення виборів 29 квітня загалом в Україні буде створено 705 ОТГ.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net