До Вінниці приїде Порошенко та Гройсман

Вчора під час прес-конференції голова ОДА анонсував візит Володимира Гройсмана у Вінницьку область. За словами керівника обласної адміністрації прем’єр-міністр 7 березня візьме участь в Раді регіонального розвитку,на якій планують затвердити План перспективного розвитку Вінниччини на 2019-2021 роки.

За інформацією нашого видання Раду регіонального розвитку у Вінниці відвідає і президент Петро Порошенко. По-перше формат таких зборів в яких беруть участь керівники ОДА, голови РДА, народні депутати, міські голови, голови ОТГ, депутати місцевих рад області є вигідним для кандидата в президенти від влади, задля чергового діалогу з місцевими елітами. По-друге такі форуми (ради) це зайвий інформаційний привід для регіональних та загальнодержавних ЗМІ. Таку технологію для привертання уваги до кандидата активно використовували під час довиборів до Верховної Ради в Чернігівській області на резонансному 205 округу, де виграв Сергій Березенко.

Варто зазначити, що це вже друга хвиля регіональних поїздок Петра Порошенка після так званого Томос-туру. Так сьогодні Рада регіонального розвитку за участі президента проходить в Кіровоградській області, 25 лютого відбувалась в Київській області, вчора в Запоріжжі, ще раніше 23 лютого у Львові.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net