Політичне досьє. Віталій Август

Віталій Анатолійович Август

Депутат Вінницької обласної ради 7 скликання

Громадянин України, освіта вища

Місце проживання: Вінницька область, Томашпільський район, село Марківка

Рік народження 06.12.1974

Місце роботи: голова Фермерського господарство ,,Август В.А.”

Депутатська група: Міжфракційне депутатське об’єднання “Антикорупційний рух”, до якого також входять такі депутати, як Володимир Барцьось, Олексій Бородій, Олександр Васильчук, Григорій Зозуля, Олександр Крижанівський, Олександр Крученюк, Ігор Лещенко, Геннадій Мазур, Леонід Повх, Михайло Повшедний, Тетяна Редько, Владислав Рой, Володимир Рубанський, Микола Юрчишин.

Партійність:ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Фракція:БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Член постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

Прийом громадян депутат здійснює в селищі Вапнярка, Томашпільський р-н., по вул. Незалежності, 140 (адміністративне приміщення Вапнярської сільської(селищної ради).

Має трьох помічників.

За два роки жодної інформації про його роботу на сайті Вінницької обласної Ради не опубліковано.

В декларацію внесено 5 житлових будинків у селі Марківка, 5 земельних ділянок, та три автомобілі – Тойота та два ВАЗи. Правом користування на безоплатній основі частиною майна користується громадянин України Віталій Вікторович Миколишен, скоріше за все тесть депутата. Докладніше дивитись декларацію. 

В минулому році підприємство ,кінцевим бенефіціаром якого є Віталій Август, виграло тендер на закупівлю овочей , фруктів та горіхів для Вінницького туберкульозного диспансеру – ВОСТМО «Фтизіатрія».

 

Зазначимо,що в оголошенні «Фтизіатрії» щодо закупівель йдеться лише про моркву, буряк, цибулю та капусту. Диспансер було потрібно 13 800 кг, тобто майже 14 тонн цих овочів на загальну суму 55 300 грн.

ФГ «Август» запропонував суму 53 800 грн і виграв тендер, кошти на рахунок поступили 26.10.2017 року.

Головне фото – сайт Власно.інфо

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net