Вінницький мажоритарник розхвалив Порошенка за реформи інфографікою з переможними хештегами

Президентська кампанія швидко набирає оберти. Ми вже помічаємо на вулицях міста борди з черговим "новим курсом" Юлії Тимошенко, область відвідують Гриценко та інші політики.

Давно педалює власну розкрутку і чинний президент. Але, звісно, по власному статусу та ресурсним можливостям в політичній розкрутці йому допомагають різного роду спікери: від штатних експертів, до відданих нардепів.

І якщо на сьогодні більшість нардепів (особливо з президентської фракції/партії) почали великий дрейф в пошуках нового прохідного політичного локомотиву, і воліють не згадувати президента, чи власну приналежність до БПП, то вінницький нардеп Руслан Демчак публічно зафіксував відданість чинному президенту та чітко продемонстрував приналежність до команди Порошенка.

Народний обранець поділився в соціальних мережах візуалізованими заготовками президентського виборчого штабу в соцмережі на тему “Перемоги реформ #Україна2014_2018”.

Можна скільки завгодно нарікати про відсутність змін в країні, однак найкращим доказом завжди залишаються реальні факти розвитку,- пише в соціальній мережі нардеп Руслан Демчак (18 мажоритарний округ).

Пропоную Вашій увазі інфографіку, яка ілюструє динаміку реформ за чотири роки перебування Петра Порошенка на посаді президента України. Очевидно, що за ці роки наша держава дуже просунулася, країна виходить з економічної кризи і розвивається дуже швидкими темпам – відзначив нардеп

Віталій Горковчук

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net