Микола Кучер став меценатом турнір з футболу пам’яті загиблих земляків воїнів АТО

В місті Ладижин на стадіоні “Авангард” пройшов турнір з футболу пам’яті загиблих земляків воїнів АТО Віталія Химича і Сергія Майбороди.

Віталій Химич був старшим розвідником 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Загинув у лютому 2015 році під час штурму Дебальцевого, потрапивши у засідку. Без батька залишилися двоє дітей. Сергій Майборода служив у 30-й окремій механізованій бригаді і був першим з Ладижина, котрий загинув в АТО 12 серпня 2014 року. До цього був миротворцем однієї з військових частин Новоград-Волинського, пройшовши гарячі точки, зокрема в Ліберії. Його синові тоді було 4 роки, а донці всього рік. Обидва герої поховані у Ладижині. У школах та коледжі, де навчалися встановлені меморіальні дошки.

Рік тому у рідному місті їх пам’яті започаткували футбольні турніри, в яких беруть участь команди з Тульчина, Ладижина, Бершаді та Гайсина.

– Проведення турнірів зініціювали юнацькі футбольні команди, в яких грає син Віталія Химича та діти інших героїв АТО, – розповідає начальник відділу фізичної культури і спорту міськради Сергій Стоян.

– Таку ідею підтримала міська рада на чолі з головою Валерієм Коломєйцевим та меценати, зокрема народний депутат України Микола Кучер, котрі презентували переможцям кубки, а всім учасникам подарунки. Турнір проводимо вдруге. Обов’язково, після урочистого відкриття, покладаємо квіти на могили наших героїв АТО.

Подивитися футбол приходить багато місцевих жителів, серед яких рідні, друзі, однокласники Віталія Химича та Сергія Майбороди.

Народний депутат України Микола Кучер, який є знаним меценатом не тільки в Ладижині і не тільки серед військових зазначив, що нашим першочерговим обов’язком є вшанування пам’яті хлопців, які героїчно загинули в АТО, потрібно їхнім сім’ям та дітям надавати всіляку підтримку, щоб вони знали, що вони не одинокі в своєму горі, що їхніх чоловіків та татусів поважають і пам’ятають.

 

 

Надія Потоцька

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net