Алкогольні проблеми вінницької “Свободи”

«В кого що болить, той про те і говорить».

Фото зі сторінки у фейсбук Андрія Вигонюка. Праворуч помічник депутата Андрій Гайдай

На останній сесії Вінницької обласної ради депутат від «Свободи» Валерій Скрипченко розповів, що директора вінницького водоканалу бачили в робочий час в магазині у відділі продажу алкогольних напоїв. За такий злочин «свободівець» запропонував звільнити керівника підприємства.

Цікаво, що автором шпигунського відео «Свободи» став депутат обласної ради, керівник регламентної комісії Андрій Вигонюк (Свобода). Який, як виявилось, теж полюбляє прошвирнутись на шопінг в робочий час.

Нагадаємо, депутатський мандат неабияк посприяв кар’єрі Андрія Вигонюка з недавніх пір він з простого інтерна перетворився в цілого викладача вінницького Медінститута.

Нажаль, шукаючи скалку в чужому оці, представники партії «Свобода» не побачили «колоду» у власному.

Ще на початку літа з’явилось відео зі святкування дня народження газети «РІА».

Річниця, а в цьому році видання святкувало своє її уже 25-те ДН, збирає чимало людей, в тому числі родин з дітьми.

З кожним роком урочистості корпорації «РІА» стають все більш цікавими та масовими. Корпоративне святкування нині перетворилась у сімейне свято. Звісно не одне масове свято не обходиться без людей які прагнуть підсилити святковий настрій горілчаним градусом. Потрібно зауважити, що з року в рік вживати алкогольні напої почали більш цивілізовано.

Тим більше, що прийнято ряд законодавчих актів, які забороняють вживання алкоголю у громадських місцях. Але як завжди в кожного правила є свої прикрі вийнятки.

Про це і йдеться в матеріалі на сайті “20 хвилин” Справжнє обличчя окремих вінницьких активістів

Нажаль, офіційний помічник депутата «свободівця» Андрія Вигонюка (морального авторитета та поборника дотримання регламенту депутатської етики і неприйнятності шопінгу в робочий час в алкоголних відділах), громадський активіст Андрій Гайдай на святкуванні відзначився. Правда, ніхто не бачив, як він купував горілку, і чи було це в робочий час. А от те, що розпивав її, ігноруючи закон, докази є беззаперечні.

Відео, яке опублікували гості свята демонструє, як «свободівці» Андрій Гайдай та Дмитро Вороновий дістають пляшку спиртного і починають її розпивати. За першою йде друга, поряд ходять діти, та чоловіків це зовсім не турбує.

«Чи знають згадані громадяни, що це заборонено законом? Чи знають вони, що в Кодексі України про адміністративні правопорушення за це передбачена відповідальність?? Якщо не помиляюсь, то це стаття 178 КУпАП. Думаю, ці громадяни точно про все це знають. Але чомусь проігнорували норми закону і вирішили його порушити. Це ненормально! Чому я надаю цьому факту такого великого значення? В принципі, розпивати алкогольні напої в громадських місцях заборонено кожному з нас і багато хто з громадян чинить це правопорушення. Але обурило те, що ці активісти дозволили собі подібне! Активісти, які завжди б’ють себе в груди і розповідають всім, що не можна порушувати закону! І завжди тикають пальцями на тих, хто його порушує! Закон один для всіх? Погоджуюсь! Тому перш ніж дивитися за кимось, слідкуйте в першу чергу за собою!», – йдеться в дописі читача, який зняв відео і виклав його в мережу.

Ми не будемо ставити кому, чи крапку в виробничо-алкогольних конфліктах «свободівців» з чиновниками, лише задамо питання: чи мають право окремі депутати промовляти полум’яні промови в стінах обласної Ради про чиновників, які купують алкоголь в магазинах, в той час, як їх помічники відкрито «бухають» в громадських місцях?

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net