На Вінниччині партійці “Руху Нових Сил” вважають що Юрій Дерев’янко пішов “поперед Батька в пекло”

Поширенння інформації про набір «у команду Юрія Дерев’янка з використанням символіки «Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі» та зображенням Лідера, слід сприймати не інакше як чергову провокацію

Рішення про висування в Президенти Юрія Дерев’янка від «Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі» не приймалось та не прийнято

31 липня відбулась Вінницька обласна конференція політичної партії «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі». Серед інших, було розглянуто питання «Про проведення внутрішньопартійного праймеріз у форматі відкритих конференцій» та прийнято рішення «Провести внутрішньопартійний праймеріз у форматі відкритої конференції ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ поширення у Засобах Масової Інформації, інформаційних ресурсах ПП «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» правил проведення праймеріз та за наявності двох і більше кандидатів».

Слід нагадати, що 9-го липня 2018 року, за участю лідера Михайла Саакашвілі було прийнято рішення Політичною Радою Партії «Провести до 18 серпня 2018 року внутрішньопартійний праймеріз у форматі відкритих конференцій обласних організацій партії».

Як вбачається із наведеного, питання щодо підтримки Юрія Дерев’янка як кандидата в Президенти від РНС є передчасним, оскільки не відповідає прийнятим рішенням керівних та дорадчого органів Партії, а також є таким, що не віднесене до компетенціі та повноважень конференцій обласного рівня.

Разом з тим, до поширення інформації Юрієм Дерев’янко про реалізацію свого права бути обраним на вищий пост держави та стати кандидатом в Президенти відносимось з відповідною увагою.

Поширенння інформації про набір «у команду Юрія Дерев’янка з використанням символіки «Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі» та зображенням Лідера, слід сприймати не інакше як чергову провокацію, на які вже навчились належно реагувати.

В той же час, Михайло Саакашвілі вважає, що гідного кандидата серед уже відомих, немає. Про це він особисто заявив у своєму відеозвернені від 25-го липня, 2018 року, цитуємо:

«Лідерів не можна призначити. Лідери народжуються через боротьбу за інтереси людей, а не через розміщення їх осіб на білбордах. Тому особисто я не бачу сенсу в підтримці окремих кандидатів на майбутніх президентських виборах. Це моя особиста думка, і звичайно, кожен приймає рішення сам за себе. Я пропоную вам всім, включно з дуже досвідченими активістами РНС, разом працювати над об’єднанням за зміну всієї політсистеми» – повідомив Саакашвілі у відеозвернені.

Підтверджуємо вірність раніше оголошеним принципам нашої партії щодо відкритості, справедливості та відповідальності, а також нетерпимість до пристосуванців та кон’юктурщиків.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net