Вінницький нардеп не полишає надій працевлаштуватись в Державне Бюро Розслідувань

Нардеп Юрій Македон (фракція БПП), екс-депутат Вінницької обласної Ради (Фронт Змін), який дивом пройшов в парламент в 2014 році вигравши всього 34 голоси ставленику Давида Жванії на мажоритарному окрузі №16 – продовжує боротись з керівництвом ДБР.

В хід пішли депутатські запити, звернення в суди та правоохоронні органи.

Про це в черговий раз повідомив в соціальній мережі сам народний обранець:


По ДБР.

Один депутатський запит, дві депутатські вимоги, чотрити інформаційних запитити направив я на Комісію по ДБР, щоб отримати інформацію про те, яким чином Р. Труба став кандидатом на посаду директора.

Більше того, ГПУ зареєстровала кримінальне провадження за ненадання комісією інформації на депутатські запити, вимоги та зверенння.
А також рішенням окружного адміністративного суду м. Києав визнано протиправною бездіяльність комісії за ненадання інформації.

Проте, суд першої інстанції боїться надати мені шанс довести в суді незаконність призначення Р. Труби та відкривати справу за відповідним моїм позовом. Спачатку не надають документи, а потім кажуть, що пропущені строки звернення до суду. Завтра вирішуватиметься питання в апеляції.

У разі відкриття провадження та в подальшому визнання незаконним призначення Р. Труби, буде поставлено під сумнів і тестування керівників регіональних підрозділів, проведених в МРЕО (чому в МРЕО? бо там на думку Р. Труби там самі чесні комп’ютерні тести).
З огляду на це, не маю зайвих ілюзій щодо завтрашнього рішення, однак боротьба триває.

P. S. В гарному плані завжди є план «Б».


Юрій Македон прокоментував наш матеріал в соціальній мережі наступним чином:

Не планую я працевлаштовуватися. Просто вважаю, що ми не країна третього світу, в державі повинен працювати закон і не можна призначати переможцем конкурсу людину, яка не приймала участь у цьому конкурсі

Нагадаємо, що Юрій Македон сам брав участь в конкурсі на керівника ДБР, але призначений був на відповідну посаду Роман Труба.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net