Столичне начальство хоче розпустити обласний партійний осередок

15 регіональних партійних організацій Аграрної партії України, серед яких і Вінницька, мають бути розпущені.

Таке рішення було прийнято під час засідання Політради АПУ, яке відбулося 13 серпня у Вишгородському районі під Києвом. Про це повідомляє АgroPolit.Com.

Політрада вирішила припинити повноваження і розпустити ті партійні організації, які висловили недовіру діючому Голові АПУ Віталію Скоцику. До переліку таких організацій увійшли також Волинська, Чернівецька, Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Черкаська, Сумська, Кіровоградська, Харківська, Запорізька, Київська та партосередок у місті Києві.

Натомість опоненти Віталія Скоцика вважають засідання політради «фейковим».
Член політради партії Алім Міщук зазначив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук»:

«Ловіть злодія!», – кричав злодій, щоб відволікти увагу натовпу. «Я рятую Аграрну партію від людей кума Путіна Медведчука», – місяць у всіх засобах масової інформації заявляв Віталій Скоцик, відволікаючи увагу від своїх дій. Але прийшов час і він показав своє справжнє обличчя».

Жодних коментарів очільника Вінницької обласної партіної організації АПУ отримати не вдалось.

Зазначимо, що Віталія Скоцика звинувачують в тому, що він повністю контрольований колишнім соратником Віктора Януковича – Віктором Слаутою.

Тож Алім Міщук говорить про те, що нинішній голова АПУ сприятиме поверненню до влади регіоналів.

«Знищення всіх патріотично налаштованих голів західних та центральних партійних обласних організацій, які боряться за збережнення незалежність Аграрної партії та виступають проти російських політичних угруповань, – ось справжня головна мета Віталія Скоцика. При чому, саме в цих областях Аграрна партія має найбішу підтримку у людей, багато депутатів від АПУ представлені в органах місцевого самоврядування аж до обласних рад. Таким чином – це спроба відновлення Партії регіонів шляхом рейдерського захоплення Скоциком і Слаутою Аграрної партії України», – говорить Алім Міщук.

Зазначимо, що до складу політичної ради АПУ входить вінницький бізнесмен Володимир Продивус.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net