Відбувся тренінг для членів ДВК

23 жовтня у Чернігівській районній державній адміністрації відбувся тренінг для членів ДВК з питань організації підготовки та проведення перших місцевих виборів 29 жовтня 2017 року.

Тренінг був проведений нашими фахівцями: Alena Koroid і Volodymyr Andriychenko, які пройшли підготовку в Центр управління навчанням учасників виборчих процесів.

Під час тренінгу висвітлювались такі ключові питання щодо організації роботи ДВК, як засідання, документування діяльності, порядок отримання виборчих бюлетенів та виборчої документації, підрахунок голосів виборців та складання протоколів.

Тренери особливу увагу звертали на важливості забезпечення прав виборців з інвалідністю, особливості спілкування з ними та правилах облаштування кабіни для голосування.

Під час навчання члени ДВК були забезпечені такими навчально-методичними матеріалами, як посібники, пам’ятки та блок-схеми процедури підрахунку голосів виборців.

Тренінги організовані Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net